Muzikanti spontánně: pomozme společně Ukrajině!
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Array ( [0] => stdClass Object ( [id_category] => 42 [id_type] => 8 [id_alias_category] => [id_podstromu] => [id_parent_category] => 1 [id_document] => [id_root_node] => 1 [id_modul] => 10 [id_user] => 3 [id_layout] => [title] => Novinky [is_container] => [is_prefered] => [is_hide_column] => [is_perex] => [is_private] => [is_deleted] => [address] => [url] => novinky [urlfull] => novinky [password] => [poradi] => 24 [hloubka] => 1 [left_node] => 1592 [right_node] => 1593 [id_menu_vertical] => 928 ) )
Main banner

Novinky

Muzikanti spontánně: pomozme společně Ukrajině!

22.3.2015

Na začátku byla pouhá myšlenka, postupně vyrostla v akci, která nemá obdoby nikde v Česku. Muzikanti z Frýdku-Místku a okolí už nechtěli nečinně přihlížet strádání uprchlíků na Ukrajině a rozhodli se aktivně zapojit do pomoci. Výsledkem je benefiční čtyřkoncert, na kterém vystoupí více než třicet skupin a hudebníků. Uskuteční se v sobotu 4. dubna hned na čtyřech místech v kraji. Výtěžek předají humanitární organizaci ADRA, která na Ukrajině dlouhodobě pomáhá.

 

Jeden den. Čtyři pódia. Desítky muzikantů.

Pomozte společně s námi uprchlíkům z východu Ukrajiny,

kteří teď přežívají v provizorních komunitních centrech v okolí Kyjeva.

Na všechna představení bude vstup zdarma, avšak každý bude mít příležitost přispět libovolnou částkou do zapečetěných pokladniček ADRA. „Vážím si toho, že se frýdecko-místečtí muzikanti rozhodli investovat svůj čas i energii do benefiční akce, která je v Česku jedinečná svým rozsahem. Nevím o tom, že by se v jiném městě dokázali muzikanti takto semknout. Ve Frýdku-Místku byli vždycky srdcaři. Jsme poctěni, že se rozhodli oslovit právě Adru jako partnera,“ říká ředitel humanitární organizace ADRA Michal Čančík. Vybrané finance budou použity na rozšíření programu v uprchlických centrech v Okolí Kyjeva.

 

Benefiční čtyřkoncert pro Ukrajinu

Kdy: 4. dubna 2015

Kde: Frýdek-Místek - Náměstí Svobody od 14 hodin

Frýdlant nad Ostravicí – ZUŠ od 15 hodin

Ostrava - Hudební bazar od 19.30 hodin

Raškovice – Hospůdka u bobra od 13 hodin

Více na www.jetoblizko.czKategorie: Frýdek-Místek