Pomáhejte s námi
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Ostrava
Main banner

Dobrovolnictví > Ostrava > Pomáhejte s námi

Informace z centra:

 


Dobrovolnické centrum

ADRA Ostrava

Martinovská 3247 / 164

Ostrava - Martinov, 723 00

E-mail: dcostrava@adra.cz

 

808777808/0300, v.s. 260

Darovat online

Děkujeme za podporu!

Celkový počet návštěvníků:

 

Pomáhejte s námi

Osobní pomoc

Dobrovolník je člověk, který je ochoten darovat lidem, kteří potřebují pomoc, kus sebe a svého času, aniž by očekával jakoukoli odměnu. Nepřichází do zařízení, aby nahradil péči personálu, ale aby strávil čas s konkrétním člověkem, aby mu byl společníkem, oporou. Většinou dobrovolník do zařízení dochází 1x týdně na dvě hodiny. Nebráníme se však i jinému časovému rozmezí, na kterém se obě strany dohodnou. Dobrovolníkem může být každý občan ČR starší 15 let.

Chcete se stát dobrovolníkem? Vyberte si z dobrovolnických programů, které naleznete v kategorii „dobrovolnické programy“.

Pokud nemáte dostatek času, a přesto byste rádi pomohli, můžete své schopnosti a zkušenosti nabídnout při organizování či spolupráci na jednorázových programech nebo občasnou pomocí v kanceláři dobrovolnického centra.

Bližší informace:

605 784 584

 

Finanční pomoc

Prostředky zaslané na účet 808777808/0300 (v. s. 260) nám pomohou rozvíjet dobrovolnictví v našem kraji. Přispět můžete i na základě individuální darovací smlouvy, která Vám umožní snížit si základ daně z příjmu. V případě, že se rozhodnete pro tuto formu pomoci, prosím kontaktujte nás.

Bližší informace:

Dagmar Hoferková: 737 913 114, dcostrava@adra.cz

 

Pomoc v Charitativním obchodě a sociálním šatníku

Uvítáme jakoukoli (dlouhodobou či krátkodobou) pomoc při třízení, oceňování, prodeji a výdeji šatstva, případně při svozu (vlastním autem) darovaných věcí od dárců či ze skladu na prodejny. Více informací zde.

 

Novinky