Online přednášky na SŠ v Prostřední Suché frčí
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Online přednášky na SŠ v Prostřední Suché frčí

16.2.2021

Nesmírně nás těší spolupráce se Střední školou v Havířově - Prostřední Suché. Během 14ti dní jsme mohly promluvit ke studentům a studentkám z celkem 9 tříd oboru Sociální činnost. Byla to pro nás zajímavá zkušenost a skvěle jsme si to užily.

Již v minulých letech jsme měly možnost předat studentům informace o dobrovolnictví s Adrou, o nejrůznějších formách pomoci aj. Mnozí se do dobrovolnické činnosti zapojili - patří mezi ně Sabina Szutarová, Pavel Holub a Andrejka Hartleifová, ta se řadí mezi velmi aktivní mladé dobrovolníky. Je zapojena ve Studentském dobrovolnickém klubu, v organizaci RODEZA doučuje děti z pěstounských rodin a v nouzovém stavu pomáhala v domově seniorů Březiny v Petřvaldu. S paní učitelkou Hanou Petrášovou, která byla zároveň naším hlavním "spojovacím článkem" se školou, si připravila malou prezentaci ke svým aktivitám a velmi poutavě se všemi sdílela tyto zážitky. 

Jsme rády, že jsme se aspoň touto formou mohly se studenty spojit. Věříme, že se studentům nabízené aktivity líbily a že se zapojí do některého z dobrovolnických programů a budou milými společníky seniorům, lidem s postižením, pacientům a dětem. Velmi vítáme všechny, kteří chtějí pomáhat druhým ♥ 

Studentský dobrovolnický klub ADRAKategorie: HavířovFotogalerie