Potvrzení o daru
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Array ( [0] => stdClass Object ( [id_category] => 950 [id_type] => 8 [id_alias_category] => [id_podstromu] => [id_parent_category] => 1 [id_document] => [id_root_node] => 1 [id_modul] => 6 [id_user] => 1 [id_layout] => [title] => Potvrzení [is_container] => [is_prefered] => [is_hide_column] => [is_perex] => [is_private] => [is_deleted] => [address] => [url] => potvrzeni [urlfull] => potvrzeni [password] => [poradi] => 19 [hloubka] => 1 [left_node] => 1582 [right_node] => 1583 [id_menu_vertical] => ) )
Main banner

Potvrzení

Potvrzení o daru

Prostřednictvím následujícího formuláře nás můžete požádat o zaslání potvrzení o daru pro daňové účely. Potvrzení o darech, které jsme přijali v jednom kalendářním roce, Vám pošleme vždy na začátku roku následujícího, a to v dostatečném předstihu před termínem podání daňového přiznání. Je to z toho důvodu, abychom dárcům, kteří během roku pošlou více darů, mohli vystavit pouze jedno souhrnné potvrzení.

Vaše specifické požadavky k vystavení potvrzení prosím napište do kolonky „poznámka či vzkaz“. V případě, že jste nám poslali více darů z různých účtů, vyplňte prosím formulář pro každý účet zvlášť.

Děkujeme za pochopení a za Vaši podporu.